Chcete dát svému ERIBA Feeling ještě více individuality? K dispozici je mnoho atraktivních doplňků. Na této stránce najdete malý výběr. Váš obchodní partner ERIBA vás s potěšením poinformuje o kompletní nabídce.

Pokoj nahoře

ERIBA Feeling

Volitelná spací střecha ERIBA vás přiblíží ke hvězdám. Nabízí další místo na spaní - bez nutnosti přeměnit sedací soupravu - a také vám dává fantastický výhled.

Místo pro jízdní kola

ERIBA Feeling

Volitelný stojan na kola na oji bezpečně pojme dvě kola. Stojan jednoduše umožňuje přístup do úložního prostoru v přední části.

Žádné riziko smyku

ERIBA Feeling

Volitelný systém kontroly stability předem detekuje nebezpečné pohyby a spustí řízené brzdění za zlomek sekundy, aby zpomalil přívěs a stabilizoval soupravu.

Snadné manévrování

ERIBA Feeling

S plně automatickou pomůckou k manévrování lze ERIBA Feeling ovládat přesně a pohodlně bez námahy, například při parkování.

Užitečný indikátor hmotnosti přední části

ERIBA Feeling

Prémiové stabilizační kolo tažného zařízení je k dispozici pro model ERIBA Feeling. Jeho integrovaný indikátor zatížení tažného zařízení vám ihned ukáže hmotnost přední části karavanu.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.