HYMER ML T 580 Freisteller 3 4 Front.7

Pohled zepředu

HYMER ML-T je standardně dodáván s bílou vnější úpravou (kabina i karoserie). Kabina je volitelně k dispozici v antracitové, iridiové stříbře, obsidiánové černé nebo tenoritové šedé. Na přání je k dispozici karoserie včetně malovaného výklenku v Crystal Silver Metallic.

HYMER ML T 580 Freisteller seitlich Beifahrerseite.6

Boční pohled

HYMER ML-T je zde zobrazen ve standardní barevné kombinaci s kabinou a karoserií v bílé barvě.

Úložné prostory

HYMER ML T 580 Heckgarage Durchsicht von Beifahrerseite.0

HYMER ML-T má velmi velkorysou garáž s vnitřní nakládací výškou 121 cm a přístupem z obou stran.

HYMER ML T 580 Heckgarage Blick von Beifahrerseite.0

HYMER ML-T má standardně velké garážové dveře na straně řidiče i spolujezdce. Garážová vrata HYMER ML-T 580 mají světlý rozměr 100 cm na šířku a 121 cm na výšku.

HYMER ML T 580 Heckgarage Blick von Fahrerseite

Garážové zatížení HYMER ML-T je standardní 350 kg / volitelně 450 kg.

HY14 MLT580 I Detail Cremona 14 1

Volitelně je HYMER ML-T k dispozici s balíčkem soběstačnosti, který zahrnuje druhou a třetí baterii v životním prostoru, střídač a další zásuvky. Balíček soběstačnosti je k dispozici také jako „Hymer Smart Battery System“ s druhou a třetí lithiovou baterií 135 Ah. Účinný systém řízení energie pro ještě větší nezávislost. Baterie jsou uloženy v externě přístupném úložném prostoru.

Plynové lahve jsou snadno přístupné prostřednictvím vnějších dveří nebo vnější klapky. Ještě jednodušší je výměna plynových lahví s volitelným prodloužením.

Elektrický blok je umístěn pod obytnou lavicí a je snadno přístupný přes vnější klapku.

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.