Vítejte v říši krásných snů.

HYMER ML-T 580

Vysoká nebo nízká

Jednolůžka, zde vyobrazená v nábytkovém provedení Noce Cognac v HYMER ML-T 580, jsou mimořádně pohodlná. Rovná dvířka horních skříněk zajišťují maximální možnou světlou výšku a volnost pohybu.

HYMER ML-T

Prostor pro šatní skříň

HYMER ML-T 580 nabízí dostatek místa pro váš šatník díky skříni pod samostatnými postelemi a další skříni v ložnici.

HYMER ML-T

Extra velká spací plocha

Z podélných samostatných lůžek můžete v ložnici snadno vyčarovat velkou plochu - pomocí volitelného dodatečného polstrování a žebříku.

HYMER ML-T

Zadní postele

Zadní postele jsou standardně vybaveny kvalitními vícezónovými matracemi se studenou pěnou.

HYMER ML-T

Vysoká šatní skříň

Skříň od podlahy ke stropu v HYMER ML-T 580 nabízí dostatek místa pro váš cestovní šatník.

HYMER ML T 580

Standardní střešní větrací otvor HYMER z čirého skla nad zadními postelemi v HYMER ML-T přivádí dostatek světla a také umožňuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu do prostoru pro spaní. Kromě toho lze v ložnici samostatně ovládat standardní teplovzdušný topný systém.

HYMER ML-T

Četné prostorné stropní skříňky a úložné prostory nad zadními postelemi vám poskytnou dostatek úložného prostoru, aby vaše vozidlo bylo hezké a uklizené.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.