Maximální smysl pro život.

HYMER ML-T 580

Útulný obývací prostor

Příjemné bydlení v obytné části vozu HYMER ML-T 580 se stylově navrženým posezením v nábytkovém provedení Noce Cognac v kombinaci s čalouněným materiálem Cristallo. Ve volitelném a prostorném pohodlném sezení ve tvaru písmene L je prostor až pro 5 osob. Luxusní stůl, otočný o 360 °,  lze posouvat podél i napříč.

HYMER ML T 580 TV

Nejlepší zorné pole

Držák s plochou obrazovkou v HYMER ML-T lze podle potřeby vytáhnout na stranu. To znamená, že můžete televizor s plochou obrazovkou LED nastavit do ideální polohy pro sledování v obývacím pokoji a poté jej snadno znovu sklopit.

HYMER ML T Fahrerhaussitze

Pohodlná sedadla v kabině

Standardní sedadla pilotů Ergoflex jsou čalouněna stejně jako posezení v obytném prostoru. Sedadla jsou otočná, se stavitelnou výškou i sklonem, a každé je vybaveno dvěma pružně nastavitelnými loketními opěrkami.

HYMER ML T 580

Obytný prostor

Obývací pokoj vypadá velmi elegantně a vzdušně v teplém, volitelně dostupném nábytkovém dekoru Noce Cognac v kombinaci s lehkou látkou na čalounění Cristallo. Volitelně lze objednat čtyři polštáře s potahem, který odpovídá látce v obývacím pokoji.

HYMER ML T 580

Panoramatický střešní otvor

Díky standardní panoramatické střešní ventilaci HYMER s LED osvětlením v obytném prostoru je v HYMER ML-T dostatek světla. Ručně ovládaná panoramatická střecha nad kabinou, která poskytuje ještě více denního světla, je volitelně k dispozici v balíčku.

HYMER ML T 580

Háčky na stojanu na kabáty ve vstupní oblasti jsou ideálním místem pro zavěšení bundy, jakmile vstoupíte do vozidla. A když je čas, abyste znovu vyrazili ven, vaše bundy jsou vždy po ruce a na dosah.

HYMER ML-T

Nad kabinou je úložná police přes celou šířku vozidla, kde můžete ukládat dokumenty, brýle, peněženky a další předměty, a to i za jízdy.

HYMER ML T Leselampe ueber Fahrerhaus

Integrovaná světla nad sedadly kabiny řidiče poskytují dostatek světla pro čtení večer.

HYMER ML T 580 Dachstaufach ueber Tisch

Úložný prostor nad stolem vám poskytuje dostatek místa pro uložení vašich cestovních potřeb, nádobí nebo materiálu na čtení.

HYMER ML T 580 Fahrer und Beifahrersitz gedreht Fahrerhausvorhang geschlossen

Standardní integrovaná opona kabiny vyrobená z vysoce kvalitního skládaného materiálu chrání před zvědavýma očima a umožňuje, aby byla uvnitř vozidla úplná tma.

HYMER ML T 580 Sitzgruppe Blick ins Heck Fokus

Standardní panoramatický střešní větrací otvor HYMER nad obytnou částí umožňuje během dne dostatek denního světla a integrované LED osvětlení zajišťuje, že je místo k sezení vždy dobře osvětlené, a to i v noci.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.