Přehled modelů

ERIBA Touring

Počet lůžek: 4
Délka: 506 cm
Celková hmotnost: 900 kg
 

Karavany ERIBA Touring získaly kultovní status. Vyznačují se nízkou hmotností, kompaktními rozměry a nízkou celkovou výškou. Jejich zvedací střecha a vynikající jízdní vlastnosti jsou již legendární. Vozidla se dodávají s exkluzivním balíčkem vybavení, který zajišťuje pohodlí i maximální bezpečnost. Praktický koncept nábytku s vysoce kvalitním interiérem a exkluzivním designem - v obývacím a spacím prostoru, kuchyni a koupelně - dělá z cestování s ERIBA Touring nezapomenutelný zážitek.

ERIBA Touring 820

Počet lůžek: 2 - 4
Délka: 848 cm
Celková hmotnost: 2.500 kg
 

Mimořádný, nekonvenční a moderní: nový ERIBA Touring 820 - mistrovské dílo na jakékoli silnici. Exteriér nového karavanu ERIBA Touring je logickým pokračováním stejné filozofie designu a to již od roku 1957. Osvědčená konstrukce ocelového rámu a hladké povrchové opláštění Crystal Silver zachovaly nadčasový design minulých modelů ERIBA a zároveň dvěma velkými pamoramatickými okny poskytly tomuto karavanu zcela nový výraz. Navíc tato speciální konstrukce zlepšuje aerodynamiku vozidla a zajišťuje optimální jízdní vlastnosti.

ERIBA Feeling

Počet lůžek: 3 - 7
Délka: 607 cm
Celková hmotnost: 1.200 kg
 

ERIBA Feeling - ideální společník na cesty. Tato modelová řada kombinuje technické výhody zvedací střechy s konceptem velkého životního prostoru. Unikátní technologie PUAL poskytuje vynikající izolaci pro optimální klima. Vzhledem ke své nízké hmotnosti pojme "jakékoli" množství zavazadel. Prostorná a pohodlná místa k sezení a velké možnosti pro lenošení zajišťují vysoký komfort bydlení i spaní.

ERIBA Nova Light

Počet lůžek: 5
Délka: 607 cm
Celková hmotnost: 1.200 kg
 

ERIBA Nova Light je malý, kompaktní a lehký karavan. Ideální společník na bezpečné cestování s úsporou paliva. Kolik prázdninového komfortu může nabídnout kompaktní karavan? ERIBA Nova Light vám dává zcela novou odpověď. Vysoká úroveň vybavení, spousta úložného prostoru, mnoho možností užitečného zatížení a dostatečné rezervy z hlediska prostoru a bezpečnosti zaručují, že se snadno dostanete do cíle a bezpečně se vrátíte.