Unikátní design spojený s vynikajícím komfortem

Uvnitř působí HYMER MasterLine T třídy B dojmem místnosri s harmonickým designem. Díky novému konceptu osvětlení vypadá interiér prostornější než kdykoli předtím.

HYMER B-ML T 780

Interiér nevnímáme jako samostatné prvky místnosti, ale jako ucelený prostor, který chytře podporuje náš nový koncept osvětlení. Interiér tak působí prostorněji a velkoryseji než kdykoli předtím.

HYMER B-ML T 780

Pohodlná sedadla s dvoujádrovým čalouněním poskytují mimořádný komfort sezení.

HYMER B-ML T 780

Pokud opěrky hlavy nepoužíváte, můžete je snadno uložit do zvláštní přihrádky pod sedadlem.

HYMER B-ML T 780

Pohodlná sedací souprava ve tvaru písmene L s komfortním čalouněním a výškově i úhlově nastavitelnými sedadly řidiče a spolujezdce je větší a pohodlnější než kdykoli předtím.

HYMER B-ML T 780

Vynikající komfort je patrný na každém kroku. Prostorné posezení zve k odpočinku.

HYMER B-ML T 780

HYMER MasterLine T třídy B zaujme harmonickým designem místnosti.

HYMER B-ML T780

Motorová jednotka Mercedes-Benz Sprinter s výkonem až 177 koní zajišťuje dynamickou jízdu. O bezpečnost a pohodlí při jízdě se starají osvědčené asistenční systémy Mercedes-Benz stejně jako pohodlná sedadla Mercedes-Benz pro řidiče a spolujezdce, která jsou potažená stejnou látkou jako posezení v obytném prostoru.

HYMER B-ML T 780

HYMER MasterLine T třídy B umožní uložení vašich každodenních předmětů na dosah. Díky dobře umístěným zásuvkám zaručeně nebude nejbližší místo pro nabíjení smartphonu daleko.

HYMER B-ML T 780

Nové vstupní dveře široké 65 cm jsou umístěné naproti sedací soupravě s volitelnými funkcemi, jako je zavírací pomůcka, RFID přístup a centrální zamykání.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.