Chcete svůj karavan ERIBA přizpůsobit své osobnosti? K dispozici je spousta atraktivních doplňků pro vylepšení vašeho karavanu. Níže je jen několik z nich - náš prodejce HYMER vás bude rád informovat o kompletní nabídce.

Střešní markýza

ERIBA Nova Light

Volitelně dostupná kloubová markýza poskytuje optimální ochranu před sluncem i deštěm. Tato extrémně lehká a elegantní markýza je pevně připevněna k zakřivené střeše ERIBA Nova Light, aniž by se musel karavan rozšířovat.

Elegantní design

ERIBA Nova Light

Doplňkový balíček Elegance nabízí ještě větší rozmanitost designu pro váš karavan ERIBA Nova Light: boční stěny v Crystal Silver, elegantní slitinové ráfky, plastový kryt pro oj a grafika designu Elegance.

Žádné riziko smyku

ERIBA Nova Light

V systému ERIBA Nova Light můžete mít volitelný protiskluzový systém, který předem detekuje nebezpečné trhavé pohyby a iniciuje řízené brzdění ve zlomcích sekundy, aby zpomalil přívěs a stabilizoval soupravu.

Užitečný indikátor zatížení podpěry

ERIBA Nova Light

Volitelně je pro ERIBA Nova Light k dispozici opěrné kolo oje. Pomocí integrovaného indikátoru zatížení podpěry lze snadno a rychle odečíst zatížení podpěry karavanu.

Ekonomické LED

ERIBA Nova Light

Nepřímé osvětlení nad sedací soupravou vám umožní vytvořit v karavanu diskrétní večerní náladu pouhým stisknutím tlačítka. Spotřeba zůstává velmi nízká díky energeticky úsporné LED trubici.

Více stability

ERIBA Nova Light

Volitelné, pozinkované rohové podložky Stabilform poskytují modelu ERIBA Nova Light bezpečné stání v jakémkoli terénu. Stabilita může být dále zvýšena pomocí rohových stojanů (jako volitelná výbava).

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.