Pro všechny fanoušky kempování, kteří by chtěli vstoupit do světa motorismu na profesionální úrovni, je HYMER Tramp S ideálním společníkem. Díky snadnému ovládání je HYMER Tramp S ideální pro každé dobrodružství, a přitom je zajištěna bezpečnost díky velkému množství asistenčních systémů řidiče.

Konstrukce vozidla

HYMER Tramp S

Karoserie vozu Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol a původním rámem má výrazný dopad na užitečné zatížení a světlou výšku vozidla. Ve voze jsou pro řidiče umístěny četné asistenční systémy.

HYMER Tramp S

Téměř dvojčata: vnější pohled na HYMER Tramp S s jeho střešní kapotou, což je klasický rys polointegrovaných obytných automobilů, vypadá hodně podobně jako HYMER třídy B ModernComfort.

HYMER Tramp S

Nejen jeho sportovní podvozek, ale také jeho dynamické obrysy dodávají vozu HYMER Tramp S jeho elegantní vzhled.

Úložný prostor

HYMER Tramp S

Obrovský zadní úložný prostor s dveřmi o výšce až 116 cm a šířce 93 cm poskytuje dostatek místa pro vaše vybavení na cesty - ať už jde o kolo nebo další zavazadla, vše je bezpečně uloženo ve voze HYMER Tramp S.

HYMER Tramp S

Plynová skříň ve voze HYMER Tramp S poskytuje prostor pro dvě kompaktní 2,8 kg plynové láhve. Na přání je také možné objednat HYMER Tramp S se standardním plynovým teplovzdušným topným systémem a absorpční chladničkou, která zvyšuje přívod plynu na 2 x 11 kg.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.