Kempování - ano, ale na úrovni, prosím! Moderní designové prvky, inteligentní koncept osvětlení a zvláště pocit velkého prostoru zajišťují, že se v novém voze HYMER Tramp S budete cítit zcela pohodlně.

HYMER Tramp S

Díky sníženému rámu podvozku je v celém obytném prostoru vodorovná podlaha, což poskytuje celkovou světlou výšku 2,05 m.

HYMER Tramp S

Díky dlouhému rozvoru je možné u vozu HYMER Tramp 695 S využít gauč i s velkým stolem a to s celkovou délkou vozidla 7,4 m. Vždy nainstalovaná: nová originální integrovaná sedadla Mercedes.

HYMER Tramp S

Sklopný stůl poskytuje ještě větší volnost pohybu a vytváří optimalizovaný a pohodlný průchod zepředu dozadu.

HYMER Tramp S

Buď si odpočiňte na gauči, nebo jen zvedněte nohy: gauč HYMER Tramp 695 S nabízí na cestách příjemně strávené hodiny.

HYMER Tramp S

Komfortní a bezpečné: čtyři sedačky plné velikosti s 3bodovými pásy - dvě kabinová sedadla a dvě další sedadla, která lze vytvořit změnou prvků gauče, poskytují maximální pohodlí při sezení i při dlouhých cestách.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.