ERIBA Nova

Zvenku zůstává ERIBA Nova věrná svým charakteristickým křivkám a přesvědčí multifunkčními LED hybridními svítilnami a dynamickým designem zádi.

ERIBA Nova

ERIBA Nova

ERIBA Nova

Nová markýza ERIBA Nova s ​​integrovaným světlem harmonicky ladí s celkovým vzhledem karavanu. Velký význam byl kladen na upevnění markýzového adaptéru.

ERIBA Nova

ERIBA Nova

Pro větší individualitu jsou boční stěny volitelně k dispozici v křišťálově stříbrné barvě nebo se sportovními polepy.

ERIBA Nova

V kombinaci se stříbrnými litými koly vás nový karavan ERIBA Nova skutečně upoutá.

ERIBA Nova

ERIBA Nova

Linie Trend

ERIBA Nova

ERIBA Nova

Možnost kruhové nebo čtvercové uspořádání sedadel, budete vždy spojeni díky vysoce kvalitním moderním potahovým látkám, ze kterých si můžete vybrat.

ERIBA Nova

ERIBA Nova

Světlý nábytek a decentní dřevěné povrchy dodávají karavanu dojem otevřeného prostoru a připomínají moderní obývací pokoj.

Potěšení začíná dříve, než začnete vařit.

ERIBA Nova

Prostorná kuchyně nejen vypadá elegantně, ale také se může pochlubit velkou pracovní plochou, např. pro uložení kávovaru a množství úložného prostoru díky četným zásuvkám a výsuvné spížové jednotce.

Pro chladné občerstvení v horkých dnech.

ERIBA Nova

Téměř ve všechny modely karavanu jsou standardně vybaveny 142 l lednicí včetně 15 l mrazáku, takže i v horkých dnech je vždy po ruce chladné občerstvení.

Multifunkční dobíjecí bateriové světlo ERIBA

ERIBA Nova

Nové multifunkční bateriové světlo ERIBA lze flexibilně použít na stole nebo jako baterku na aktivních nabíjecích bodech instalovaných v karavanu. Lze jej použít jako závěsné světlo nebo jako samostatnou lampu - je neuvěřitelně univerzální. Krátké? Dlouhé? Květinové? Všechno! Aby jste si během dovolené nemuseli nechat ujít žádnou ze svých oblíbených akcí, modely ERIBA Nova mají velkou skříň s osvětlením (od podlahy ke stropu), s tyčí na oblečení a policemi. Jak pohodlné!

ERIBA Nova

V otevřené osvětlené policové skříni najdete dvě zásuvky USB pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů atd.

ERIBA Nova

Během cest můžete bezpečně a rychle uložit celou řadu cestovních doplňků do odkládacích skříní a úložných prostorů nad postelemi.

Linie Ambience

ERIBA Nova

Obytný prostor v ERIBA Nova vypadá velkoryse, otevřeně a příjemně. Pro všechny, kteří si nechtějí nechat ujít na cestách televizní vysílání, je v každém modelu prostor pro volitelnou 32" LED TV.

ERIBA Nova

Komfortní postele ve tvaru písmene V, u kterých se snadno dostanete dovnitř i ven, poskytují obrovské množství úložného prostoru. Na nezapomenutelné dny. A blažené noci.

ERIBA Nova

Všechna lůžka lze sklopit, aby bylo možné se snadno dostat do úložného prostoru. Nechcete vstávat? Alternativně se lze k úložnému prostoru dostat také zvnějšku.

ERIBA Nova

Modely ERIBA Nova jsou vybaveny inovativním konceptem osvětlení se stmívatelnými světelnými zónami a variabilním osvětlením. Toho lze docílit nejen díky možnosti individuálního ovládání, ale také pomocí inteligentního domácího systému.

ERIBA Nova

Karavany jsou standardně vybaveny TV bodem.

ERIBA Nova

Moderní, světlá koupelna s osvětleným zrcadlem má různé police a skříňky, takže má všechno své místo - a zůstane tam, i když je karavan v pohybu. Koupelna je standardně vybavena střešním oknem 40 x 40 cm, včetně zatemňovací rolety a sítě proti moskytům. Na přání je k dispozici sklopné koupelnové okno a sprchový kout se sprchovou hlavicí a sprchovým závěsem.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.