Chcete do svého ERIBA Nova přidat ještě více své osobnosti? Najdete zde spoustu atraktivních doplňků, z nichž si můžete vybrat. Níže je jen několik z nich - náš prodejce HYMER vás rád informuje o kompletní nabídce.

Sportovní design exteriéru

ERIBA Nova

Boční stěny z křišťálového stříbra s hladkým povrchem a verze obtisků "Sport" "dodávají karavanu mimořádně sportovní vzhled.

Držák kol

ERIBA Nova

S volitelným nosičem jízdních kol s užitečným zatížením 60 kg lze bezpečně a pohodlně přepravovat dvě kola. Nosič kol je také vhodný pro elektrokola.

Střešní markýza s LED světlem

ERIBA Nova

Volitelně dostupná markýza nabízí optimální ochranu před sluncem a deštěm. Extrémně lehká a elegantní markýza může být namontována na střešní hranu.

Nejlepší klima

ERIBA Nova

Nízkohlukový klimatizační systém na střeše s tlumitelným LED osvětlením je nejkompaktnějším a nejlehčím klimatizačním systém ve své třídě a lze jej snadno ovládat pomocí dálkového ovládání. Se svými čtyřmi průduchy zajišťuje příjemné rozložení vzduchu.

Krásně osvětlené

ERIBA Nova

Závěsná lampa s místy pro multifunkční dobíjecí bateriové světlo ERIBA vytváří skutečný „pocit obývacího pokoje“ a příjemné prostředí v karavanu.

Televizní zábava

ERIBA Nova

Volitelná 32" LED TV v obývacím pokoji je navržena speciálně pro mobilní cestování. Součástí jednotky je DVD přehrávač, trojitý tuner a přijímač DVBT-2.

Rádiový zábavní systém

ERIBA Nova

Rádiový zábavní systém poskytuje spoustu zábavy na cestách. Má rádio DAB +, streamování zvuku přes Wi-Fi, Bluetooth, Apple Air Play a zpracování digitálního signálu.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.