Vysoký standard pohodlí ERIBA Nova přináší základní vybavení, které je v této třídě bezkonkurenční. Díky inovativní technologii, vynikajícímu stupni funkčnosti a jedinečnému designu máte jistotu, že se budete cítit jako doma - přesvědčte se sami!

Nejlepší izolační vlastnosti díky konstrukční technologii CLIMADUR

ERIBA Nova

Díky inovativní konstrukční technologii CLIMADUR dosahují modely ERIBA Nova nejlepších izolačních hodnot v testu na studenou komoru. To je zajištěno vodovzdornými a vysoce stabilními PU pásy a izolací XPS. Lehká a hnilobě odolná podlaha GRP a GRP na střeše, přídi a zadní straně váš karavan spolehlivě ochrání před poškozením při krupobití a také přispívá k dlouhověkosti karoserie. Zapuštěná markýza a boční stěny z hladkého hliníkového plechu napomáhají k vysoce kvalitnímu vzhledu karavanu.

Snadná manipulace s ERIBA Smart Home System

ERIBA Nova

Se standardním ERIBA Smart Home System je ovládání karavanu ERIBA Nova hračkou. Moderní TFT displej nad vstupními dveřmi umožňuje snadné a pohodlné ovládání všech důležitých funkcí, jako je osvětlení, topení, klimatizace a teplota vody. Zde se také můžete podívat na informace o baterii, čerstvé vodě nebo teplotě. S aplikací ERIBA lze všechny funkce ovládat pomocí Bluetooth nebo dálkového ovládání. Připojení k vozidlu přes Bluetooth je možné kdekoli v bezprostřední blízkosti vozidla.

Podlaha GRP

ERIBA Nova

Standardní podlaha GRP je lehká a odolná proti hnilobě, díky čemuž je karavan extrémně odolný.

Příď, střecha a zadní část v GRP

ERIBA Nova

Pro nejlepší ochranu proti krupobití a pro dlouhou životnost jsou příď, střecha a zadní část vyrobeny z vysoce kvalitního GRP.

Nápadné zadní LED světlo

ERIBA Nova

Integrovaná multifunkční zadní světla s technologií LED hybrid a tři sloupky ve světelném podpisu ERIBA jsou obzvláště snadno vidět, a to i za obtížných světelných podmínek.

Kola z lehké slitiny ERIBA s pěti hvězdičkami

ERIBA Nova

Prvotřídní hliníkové ráfky dále zvyšují elegantní celkový dojem z karavanu.

Pohodlné postele pro nejlepší spánek

ERIBA Nova

Všechna pevná lůžka jsou vybavena ergonomickým dřevěným roštem. V kombinaci s vysoce kvalitní matrací se 7 zónami nabízejí postele maximální komfort při spaní.

Spousta úložného prostoru pod postelemi

ERIBA Nova

Dřevěná roštová základna pevných lůžek může být hodně otevřena a je bezpečně držena robustními tlumiči. Úložný prostor pod postelemi je tedy velký a volně přístupný.

Čalounění

ERIBA Nova

Všechny čalounické tkaniny jsou standardně vybaveny ochranou proti skvrnám a mají vynikající užitkové a ošetřovací vlastnosti.

Jemně a bezpečně uzavřena

ERIBA Nova

Všechny úložné skříňky a zásuvky mají funkci lehkého zavírání, ale jsou bezpečně uzamčeny.

Variabilní osvětlení

ERIBA Nova

Nové multifunkční bateriové světlo ERIBA může být ve vozidle použito ve stoje nebo může viset (i na markýze) a také může sloužit jako svítilna.

Velká nádrž na vodu

ERIBA Nova

Typické pro ERIBA Nova: 55 l nádrž na pitnou vodu je umístěna pod podlahou, která je izolovaná a vyhřívaná.

Ambientní osvětlení, které vytváří atmosféru

ERIBA Nova

Stmívatelné světelné zóny a variabilní světlo poskytují v interiéru vozidla obzvláště příjemné prostředí.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.